Nathan Betschart

Nathan Betschart yra San Diego Mesa koledžo meno profesorius, Kalifornijoje, JAV. Jo darbo ketinimai ir procesas skiriasi priklausomai nuo reikalingų ir naudotų medžiagų. Jo procesas labai priklauso nuo fizinės aplinkos ir kūriniui skirto laiko. Jis laiko save kūrėju prisitaikančiu prie egzistuojančių objektų. Naujoje aplinkoje vertina jos galimybes ir apribojimus. Nathanas yra nefunkcinių objektų kūrėjas ir remiasi aplinka, kuri diktuoja, kuriuo keliu eiti. Pastaruoju metu jis labai domisi medžiagų svorio pastovumu ir kitimu bei jų įtaka suvokimui.
Objektas yra nepasakytų pasakojimų katalizatorius. Bandant prisijungti prie praėjusio laiko, tai yra objektas, leidžiantis mums pereiti. Kokios rankos tvirtino šią rankeną? Kiek kartų ir kas spaudė šiuos klavišus? Kokia buvo jos funkcija ir kaip ji buvo svarbi? man rūpi generuoti ir dalintis šiais klausimais.

Praktinių objekto dalių pakeitimas yra būtinas procesas atskleidžiant kiekvieno objekto istoriją. Pakeičiant rasto objekto dalis, aš tuo pačiu metu žudau pradinę kūrimo priežastį, tuo pačiu užmiršdamas gyvenimą. Panašiai kaip senų plieno darbuotojų raukšlės, objektai sustiprina jų egzistencijos išbandymai. Mano tikslas yra atkreipti dėmesį į šių objektų praradimą ir kūrėjo praradimą.

X